Universitatea Babeș-Bolyai
Participă și tu la conferința  „Brew Your Story” din 6 noiembrie!

Ursus Breweries organizează în data de 6.11.2024 conferința „Brew Your Story”, eveniment virtual prin care compania dorește să inspire și să susțină tinerele studente în carierele lor viitoare, în special în domeniul industriei berii și în dezvoltarea brandului personal.

Acest eveniment reprezentă o oportunitate valoroasă pentru tinerele studente de a învăța direct de la profesioniși din industrie și de a explora oportunități de dezvoltare personală și profesională.

Temele conferinței sunt:

• 🍺 Istoria berii și rolul femeilor în lumea berii;
  • 📖 Ce înseamnă să-ți scrii povestea alături de cel mai mare producător de bere din țară;
  • 📝 Training: Cum să-ți construieșți brandul personal pentru a-ți dezvoltă carieră.

De asemenea, în cadrul conferinței, compania va lansa un program de mentorat, un proiect unic în țară, destinat tinerelor studente, precum și oportunități de practică și internship în cadrul companiei Ursus.