Debate cu tema ”Modul de reacţie al organizaţiilor la criza Covid-19”

Today Software Magazine propune o discuţie pe tema studiului implementat în rândul a 24 de fondatori şi manageri din companii de IT locale, având ca subiect principal modul de reacţie al organizaţiilor la criza Covid-19. Noul context a influențat nu doar modul în care firmele își organizează activitatea la nivel intern și relaționează cu partenerii externi, ci și modul în care inovează produsele și serviciile acordate clienților.

Data: 12 aprilie 2021

Derulare: Online

Detalii și înregistrare – https://www.meetup.com/todaysoftmag/events/277374372/?action=rsvp&response=3

Despre schimbările recente ale industriei de IT vor discuta în panelul dedicat următorii invitați:

• Cătălina Crișan – Conf. Univ. Facultatea de Ştiinţe Economice şi Gestiunea Afacerilor, Universitatea Babeş-Bolyai
  • Raluca Bunduchi – Senior Lecturer in Innovation, Universitatea din Edinburgh
  • Carmen Ranca – Manager Resurse Umane al Centrului de Inginerie Bosch România din Cluj
  • Simona Bonghez – CEO al Colors in Projects
  • Andrei Kelemen – Director executiv, Cluj IT Cluster